Компанія "Технофільтр-Україна" постачає якісне фільтраційне обладнання й витратні матеріали для фільтрації. Основне застосування систем фільтрації: попередня (груба), тонка, стерилізаційна, освітлювальна фільтрації, "поліровка" лікеро-горілчаних горілчаних виробів перед розливом. Для лікеро-горілчаної промисловості ми пропонуємо унікальні рішення, що не мають аналогів у світі – установки "платинової" й "срібної" фільтрації, котрі використовуються на провідних підприємствах для покращення органолептичних властивостей сортувань і горілок.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Головна

" Технофільтр-Україна" більше 7 років є одним із провідних постачальників готових рішень для мікрофільтрації рідин і газів на ринку України й країн СНД.

Системы промышленной фильтрацииОсновні групи продукції, що поставляється:

  • Мембранні фільтруючі елементи. Основне застосування мембран - тонка й стерилізуюча фільтрація рідин, повітря й газів.
  • Капсульні фільтруючі елементи. Являють собою готові до використання комплектні нероз'ємні фільтри. Капсули використовуються для швидкої й ефективної фільтрації малих обсягів рідин і газів. При цьому використання капсул економічно вигідно, тому що не потрібно купувати фільтротримачи.
  • Патронні фільтруючі елементи (картриджі). Стандартний фільтраційний патрон являє собою циліндр, діаметром 70мм і висотою 250мм, між внутрішнім  і зовнішнім перфорованим поліпропіленовим корпусом якого розташовані шари  фільтруючого матеріалу.
  • Фільтротримачи. Призначені для установки в них патронних фільтруючих  елементів і організації процесу фільтрації рідких і газоподібних середовищ. Виготовляються як однопатронні, так і  й багатопатронні фільтротримачи.
  • Фільтраційні установки. НВП "Технофільтр" виробляє на базі одне- і багатопатронних фільтротримачів  установки, розраховані на різну продуктивність - від 0,5 до 10,0 м3/год і більше. Всі фільтруючі установки мають компактний розмір, прості в експлуатації.

Серед постійних клієнтів нашої компанії - провідні підприємства України й інших країн СНД:

  • Лікеро-горілчані підприємства: ТМ "Хортиця", "Немирів", "Союз-Віктан", "Станіславська торгівельна компанія", "Луцський спіртоводочний комбінат", ТМ "Старий друже", Maurt (Молдавія), Spicul de Aur (Молдавія), ТОВ "Атлантис", ХЛВЗ.
  • Винні заводи: ТМ "Шабо", Вінконцерн, Фріззант, Інкерманский завод марочних вин, Вінконцерн.
  • Пивобезалкогольні комбінати: "Оболонь", Радомишль, Роздільнє пиво.
  • Медична промисловість: Биолик, Фармак, Фармацевтична фабрика "Здоров'я", Фарматрейд, Маріупольська фармацевтична фабрика, Дослідный завод "ГНЦЛС".

Унікальність і високий рівень розроблених  НВП "Технофильтр" технологій підтверджені більш ніж 10 патентами. На підприємстві впроваджена система менеджменту якістю, яка відповідає стандарту ISO 9001:2000. Всі ці фактори дозволяють випускати сучасну  продукцію.

Якщо Вас цікавить сучасне устаткування й видаткові матеріали для фільтрації, які не уступають західним аналогам, просимо вас зв'язатися з менеджером нашої компанії.