Наші клієнти у виробництві горілки, пива, вина та у медичній галузі
Компанія "Технофільтр-Україна" постачає на ринок широкий перелік обладнання й фільтраційних матеріалів. Промислові системи фільтрації використовуються в харчовій, медичній, електронній та інших галузях промисловості. Перелік виконуваних завдань досить широкий: груба очистка (механічна або попередня очистка від домішок), передстерилізаційна (тонка) очистка, сорбційна фільтрація, "полірування" (надання блиску) лікеро-горілчаним продуктам, очистка повітря й пари. При виробництві пива фільтрувальні елементи використовуються при фільтрації на трап-фільтрі.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Наші клієнти

Клієнти – краща рекомендація будь-якій компанії. За списком клієнтів відразу ж можна оцінити  компанію і унікальність пропонованих нею рішень. Кожна компанія прагне мати в своєму послужному списку лідерів. Адже саме лідери задають тон в розвитку всієї галузі. Нижче ми наводимо лише декілька найвідоміших клієнтів нашої компанії.

  • У виробництві горілки і лікерогорілчаних виробів устаткування НПП "Технофільтр" використовують: ТМ "Хортиця", "Неміров", "Союз-Віктан", "Станіславська торгівельна компанія", "Луцький спиртогорілчаний комбінат", ТМ "Старий друже", Maurt (Молдова), Spicul de Aur (Молдова), ТОВ "Атлантіс", ХЛГЗ.
  • У виробництві вина: ТМ "Шабо", Винконцерн, Фріззант, Інкерманський завод марочних вин.
  • У пивоварінні:  "Оболонь", Радомишль, Роздільне пиво
  • В медичній галузі: "Біолік", "Фармак", Фармацевтична фабрика "Здоров'я", "Фарматрейд", Маріупольська фармацевтична фабрика, Дослідний завод "ГНЦЛС".

У переліку продукції нашої компанії представлені унікальні установки для "платинової" и "срібної" фільтрації, які дозволяють значно поліпшити органолептичні властивості готового напою, а також широкий набір фільтрувальних дисків і патронних фільтруючих елементів, що використовуються для:

  • попереднього (грубого) очищення води, харчових рідин, медичних розчинів;
  • тонкої (передстерілізаційної) фільтрації;
  • стерилізуючої фільтрації медичних і біологічних препаратів;
  • "поліровки" (додання блиску) лікерогорілчаних продуктів (горілка, вино);
  • фільтрації, аж до стерильного стану, повітря і газів.

Спектр застосування промислових систем фільтрації дуже широкий, тому в невеликій статті складно освітити всі можливості для їх використання. Якщо вам необхідна детальніша інформація про системи фільтрації і їх можливості, ми просимо вас зв'язатися з нами у будь-яким зручний для вас спосіб.