Компанія "Технофільтр-Україна" постачає широкий перелік обладнання й фільтраційних матеріалів. Сфера застосування промислових систем фільтрації: груба (механічна очистка від домішок), тонка (передстерилізаційна) очистка, стерильна фільтрація (наприклад, вина при використанні холодного розливу), сорбційна фільтрація, "поліровка" (надання блиску) лікеро-горілчаних виробів. У якості фільтрату може виступати будь-яка рідина, повітря чи газ, сумісні з матеріалом фільтрувального елемента. Наприклад: водно-спиртова суміш (сортування), вино, пиво, вода, сік, сироп, масло, медичні препарати, повітря, пара.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Місія компанії

Ми вважаємо, що в сучасному швидкоплинному світі кожній компанії необхідно мати постійні принципи, які дозволять їй успішно існувати і розвиватися. Ми визначили для  себе декілька цілей, до яких наша компанія рухатиметься за будь-яких обставин. Ці цілі – місія нашої компанії.

Качество фильтрационных материаловНашу компанія було засновано командою однодумців, які хотіли створити власний бізнес. Саме власна справа «примушує» людину розвиватися і рухатися вперед. Минулі роки, успішні проекти довели, що ми змогли виконати поставлене завдання. Доказ цього – ексклюзивне право представляти інтереси НПП «Технофільтр» на території України.

Друга мета – постачання якісної продукції. Ми не випадково вибрали партнером саме НПП "Технофільтр". В цій компанії ми побачили родинні принципи і прагнення до постійного вдосконалення. Сьогодні ми пропонуємо фільтраційні установки, витратні матеріали для фільтрації, не гірші за європейські аналоги, а за деякими параметрами навіть перевершують їх, наприклад, за ресурсом. Причому, вартість продукції, що поставляється, істотно нижча за європейські аналоги. Географічна близькість партнера дозволяє оперативно поставляти устаткування і витратні матеріали для фільтрації. Можливо, кожен з перерахованих чинників окремо не є визначальний, але їх повна комбінація дозволила нашій компанії отримати серйозну конкурентну перевагу на ринку.

Є приказка "Першу половину життя чоловік працює на ім'я, а другу половину життя – ім'я працює на людину". У повсякденній роботі ми повністю дотримуємось цього принципу. І сьогодні велика частина нових клієнтів приходить до нас за рекомендацією наших постійних клієнтів.

І, нарешті, остання мета нашої місії – турбота про вітчизняного споживача. Ми живемо в Україні і хочемо, щоб наша країна стала краще. У своїх постачаннях ми використовуємо лише якісні матеріали, комплектуючі і витратні матеріали. Якість продукції, що поставляється, в обов'язковому порядку підтверджується висновком санітарно-епідеміологічної  експертизи і сертифікатами відповідності. Наша компанія постійно співробітничає з Укрніїспіртбіопрод – провідним науково-дослідним інститутом в галузі спиртних напоїв. Ми прагнемо зробити все від нас залежне, аби наші клієнти були упевнені у високій якості нашого фільтраційного устаткування.