"Технофільтр-Україна" - провідний постачальник готових рішень для мікрофільтрації рідин і газів на ринку України і країн СНД. Фільтраційні системи і витратні матеріали для фільтрації.
Компанія "Технофільтр-Україна" постачає широкий перелік обладнання й фільтраційних матеріалів. Сфера застосування промислових систем фільтрації: груба (механічна очистка від домішок), тонка (передстерилізаційна) очистка, стерильна фільтрація (наприклад, вина при використанні холодного розливу), сорбційна фільтрація, "поліровка" (надання блиску) лікеро-горілчаних виробів. У якості фільтрату може виступати будь-яка рідина, повітря чи газ, сумісні з матеріалом фільтрувального елемента. Наприклад: водно-спиртова суміш (сортування), вино, пиво, вода, сік, сироп, масло, медичні препарати, повітря, пара.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Компанія сьогодні

Системы промышленной фильтрацииТОВ "Технофільтр-Україна" - один з провідних постачальників готових рішень для мікрофільтрації рідин і газів на ринку України і країн СНД. Ми пропонуємо не просто фільтраційні системи і витратні матеріали для фільтрації, а сучасні технології, які дозволяють вам виробляти якісну продукцію, що відповідає світовим стандартам.

Устаткування для фільтрації має найширше застосування. Ось лише деякі найбільш часто вирішувані завдання:

  • Освітлення і "поліровка" різних лікерогорілчаних продуктів
  • Фільтрація бутильованої і мінеральної води
  • Мікробіологічна стабілізація вин
  • Освітлення і стерилізація фармацевтичних і біологічних рідин, лікарських препаратів
  • Здобуття стерильного повітря, тонке очищення газових середовищ.

Компанія "Технофільтр-Україна" вже понад 7 років постачає свою продукцію підприємствам  України, Молдови, Казахстану та інших країн СНД. За цей час нашими клієнтами стали понад 200 підприємств самих різних галузей промисловості. Примітно, що в нинішніх економічних умовах продукція нашої компанії затребувана як на великих підприємствах, так і в маленьких цехах. Сьогодні продукцію "Технофільтра" успішно використовують всім відомі виробники:

  • Лікерогорілчані підприємства: ТМ "Хортиця", "Неміров", "Союз-Віктан", "Станіславська торгівельна компанія", "Луцький спиртогорілчаний комбінат", ТМ "Старий друже", Maurt (Молдова), Spicul de Aur (Молдова), ТОВ "Атлантіс", ХЛГЗ.
  •  Винні заводи: ТМ "Шабо", Винконцерн, Фріззант, Інкерманський завод марочних вин.
  • Пивобезалкогольні комбінати: Оболонь, Радомишль, Роздільне пиво.
  • Медична промисловість: Біолік, Фармак, Фармацевтична фабрика "Здоров'я", Фарматрейд, Маріупольська фармацевтична фабрика, Дослідний завод "ГНЦЛС".

Наша компанія є ексклюзивним представником в Україні російської компанії НПП "Технофільтр". Чому ми пропонуємо устаткування і витратні матеріали від цього російського виробника? Головне науково-виробниче підприємство "Технофільтр" з 1991 року розробляє і виготовляє полімерні мікрофільтраційні мембрани, фільтруючі елементи і установки для фільтрації. За час свого існування компанія виросла і зміцніла. Всі заходи щодо нових розробок проводяться на власному підприємстві. Унікальність і високий рівень розроблених  НВП "Технофільтр" технологій підтверджені більш ніж 10 патентами. На підприємстві впроваджено систему управління якістю, що відповідає стандарту ISO 9001:2000. Всі ці чинники дозволяють виготовляти сучасну  продукцію. І ще один важливий чинник – вартість устаткування і витратних матеріалів у декілька разів нижчі за європейські аналоги, а термін служби витратних матеріалів "Технофільтр" набагато довший.

Патронные фильтрующие элементыМи надаємо нашим клієнтам всі необхідні послуги  -  від консультацій, вивчення особливостей технологічного процесу, пробної фільтрації до передачі зразків відфільтрованого матеріалу в Укрніїспіртбіопрод, а також пуско-налагоджувальні роботи і навчання персоналу замовника.

Кожна компанія, що потребує очищення або фільтрації рідин, повітря, газів відчуватиме потребу в продукції НВП "Технофільтр". До ваших послуг наші знання, досвід і бажання реалізувати черговий успішний проект. Якщо вас зацікавила ця інформація і ви хочете дізнатися більше про можливості нашого устаткування, будь ласка, виберіть будь-який зручний спосіб зв'язку з нами.

З повагою,
компанія "Технофільтр",
ваш надійний помічник в області фільтрації.