Проекти компанії в області фільтрації водки, вина, пива, медичних препаратів
Компанія "Технофільтр-Україна" постачає якісне фільтраційне обладнання й витратні матеріали для фільтрації. Основне застосування систем фільтрації: попередня (груба), тонка, стерилізаційна, освітлювальна фільтрації, "поліровка" лікеро-горілчаних горілчаних виробів перед розливом. Для лікеро-горілчаної промисловості ми пропонуємо унікальні рішення, що не мають аналогів у світі – установки "платинової" й "срібної" фільтрації, котрі використовуються на провідних підприємствах для покращення органолептичних властивостей сортувань і горілок.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Реалізовані проекти

Установка платиновой фильтрацииКампанія "Технофільтр-Україна" пропонує для алкогольної й безалкогольної промисловості сучасні технологічні схеми фільтрації й очищення. Так для підприємств лікеро-горілчаної промисловості ми пропонуємо систему "платинової фільтрації", використання якої дозволяє поліпшити органолептичні показники горілок і сортувань.

При використанні системи "платинової фільтрації" можливе виключення вугільних колон з виробничого процесу горілки. Така заміна дає підприємствам ряд переваг:

  • помітне поліпшення якості відфільтрованого продукту за органолептичними показниками;
  • установка "платинової фільтрація" компактна і як наслідок - мобільна;
  • простота обслуговування як при заміні фільтруючих елементів так і при запуску й зупинці в перервах виробництва;
  • висока швидкість фільтрації.

Багато лікеро-горілчаних заводів на території України, Росії, Молдавії, які використовують установку "платинової фільтрації" переконалися в поліпшенні якості відфільтрованого продукту. Одна група клієнтів використовує установку в складі "класичної схеми", коли установка розміщається після вугільних колон, а друга група підприємств - повністю виключає використання вугільних колон з технологічного процесу виробництва горілки. В обох випадках підприємства одержують однаково високий результат фільтрації.

Разом з інститутом Укрнііспиртбіопрод для кожного підприємства проводиться тестова фільтрація на зразках, запропонованих заводом, з наступною дегустацією на заводі й в інституті. При необхідності, можливе проведення заходів для одержання хімічного аналізу води й хромотограми спирту з підготовкою рекомендацій для одержання продукту високого класу.

Більш докладно з установкою "платинової фільтрації" ви можете ознайомитися на цій сторінці або зв'язавшись із фахівцями нашої компанії..