Якость устаткування для фільтрації продукції НВП "Технофільтр". Впроваджено стандарт ISO 9001:2000
Компанія "Технофільтр-Україна" постачає широкий перелік обладнання й фільтраційних матеріалів. Сфера застосування промислових систем фільтрації: груба (механічна очистка від домішок), тонка (передстерилізаційна) очистка, стерильна фільтрація (наприклад, вина при використанні холодного розливу), сорбційна фільтрація, "поліровка" (надання блиску) лікеро-горілчаних виробів. У якості фільтрату може виступати будь-яка рідина, повітря чи газ, сумісні з матеріалом фільтрувального елемента. Наприклад: водно-спиртова суміш (сортування), вино, пиво, вода, сік, сироп, масло, медичні препарати, повітря, пара.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Якость

Питання якості мають в компанії першорядне значення. Ми докладаємо всіх зусилль для того, щоб гарантувати споживачеві високу якість нашого устаткування.

Качество фильтрационных материаловВсю продукцію ми отримуємо від НВП "Технофільтр". Виробник фільтраційного устаткування і витратних матеріалів проводить повний комплекс робіт з постійного контролю на всіх етапах - від проектування до випробувань готової продукції. У 2004 році на головному підприємстві було впроваджено систему управління  якістю, відповідну міжнародному стандарту ISO 9001:2000. Це дозволило поліпшити якість управління і полегшило взаємодію всіх бізнес-процесів, а в результаті -  підвищилася ефективність роботи всього підприємства. Найсуворіший контроль був впроваджений у виробництві, де продукція, що випускається, піддається ретельному контролю на всіх проміжних стадіях її виробництва.

Після випуску всі фільтруючі елементи відмиваються від органічних і механічних забруднень деіонізованою водою і ретельно перевіряються на цілісність за допомогою  сучасних приладів. Мембранні фільтруючі елементи регулярно піддаються випробуванням на бактерійну і  токсикологічну безпеку. Кожному фільтруючому елементу привласнюється індивідуальний номер і номер партії з набором типових характеристик. Ці дані вносяться  до індивідуального паспорта на виріб, в інформаційну базу даних підприємства і позначені на етикетці.

Сертификаты соответсвияПеред використанням в конструкції фільтрів матеріали проходять тести на біологічну безпеку. Ці матеріали містять  мінімальну кількість компонентів, що екстрагуються, і дозволені для контакту з внутрішньовенними медичними препаратами і продуктами харчування. Вся вироблена  продукція забезпечена повним комплектом науково-технічної документації і необхідними сертифікатами.

На території України вся продукція має сертифікати відповідності і висновок санітарно-епідеміологічної експертизи. Клієнти компанії отримують повний комплект документів, необхідних для сертифікації устаткування в СЕС. Купуючи продукцію і витратні матеріали для фільтрації в компанії "Технофільтр-Україна", ви можете бути впевнені у високій якості устаткування. Якщо вам потрібна детальніша інформація про нашу компанію, пропонуємо вам зв'язатися з нами у будь-який зручним спосіб.