Послуги компанії у сфері фільтрації
Компанія "Технофільтр-Україна" постачає широкий перелік обладнання й фільтраційних матеріалів. Сфера застосування промислових систем фільтрації: груба (механічна очистка від домішок), тонка (передстерилізаційна) очистка, стерильна фільтрація (наприклад, вина при використанні холодного розливу), сорбційна фільтрація, "поліровка" (надання блиску) лікеро-горілчаних виробів. У якості фільтрату може виступати будь-яка рідина, повітря чи газ, сумісні з матеріалом фільтрувального елемента. Наприклад: водно-спиртова суміш (сортування), вино, пиво, вода, сік, сироп, масло, медичні препарати, повітря, пара.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Послуги

Фильтры и фильтрующие элементыНаша компанія пропонує широкий перелік послуг для нових і постійних клієнтів. Ми - серйозна компанія й розглядаємо послуги як невід'ємну частину кожної поставки устаткування або витратних матеріалів для фільтрації. Ми прагнемо до постійного й довгострокового співробітництва - у нашій особі ви знайдете надійного партнера. Нижче ми коротко опишемо найбільш популярні послуги нашої компанії.

  • Пробна фільтрація на підприємстві замовника. Деякі із клієнтів воліють провести пробну фільтрацію, одержати результати аналізів лабораторії й тільки після цього ухвалювати рішення щодо придбанні фільтраційної установки. Наша компанія постійно співробітничає з Укрндіспіртбіопрод, при необхідності ми надаємо допомогу в проведенні аналізів відфільтрованої продукції в Укрндіспіртбіопрод.
  • Підбор оптимальної системи фільтрації. Асортимент продукції нашої компанії представлений широким переліком фільтраційних установок і видаткових матеріалів. У деяких випадках фахівцеві, який ніколи не зіштовхувався з подібними системами важко зробити оптимальний вибір. Фахівці нашої компанії проведуть вивчення вашого підприємства, технологічного процесу і його особливостей, і запропонують вам оптимальний варіант системи фільтрації.
  • Пуско-налагоджувальні роботи. Будь-яке устаткування вимагає, щоб його установку й монтаж проводили фахівці. Кожний з технічних фахівців нашої компанії пройшов навчання на головному підприємстві й має успішний досвід запуску устаткування.
  • Навчання технічного персоналу замовника. Наявність кваліфікованого персоналу у власному штаті забезпечує високу якість фільтрації продукта. Тому ми завжди пропонуємо нашим клієнтам провести навчання одного або декількох співробітників.
  • Аналіз продукції клієнта в сертифікованій лабораторії. При необхідності проведення аналізу на високому рівні ми пропонуємо нашим клієнтам скористатися послугами сертифікованої лабораторії в Укрндіспіртбіопрод. Наша компанія проводить всі аналізи й випробування на базі цієї лабораторії. «Український науково - дослідницький інститут спирту й біотехнологій продовольчих продуктів» був і залишається провідним центром по розробці й проектуванню нових технологій у спиртовій, лікеро-горілчаній і дріжджовій промисловості, а також впровадження нових біотехнологій комплексного використання сільськогосподарської сировини.
  • Обслуговування в рамках гарантійного й післягарантійного строку. При виникненні будь-яких питань ми готові допомогти нашим клієнтам. Найбільш часте питання, що нам доводиться вирішувати - підбор витратних матеріалів при зміні в технологічному процесі або використання сировини від нового постачальника.
  • Консультації. У будь-який робочий час наші клієнти можуть одержати професійну консультацію менеджера або технічних фахівців. 

Якщо Вам необхідна консультація з питань, пов'язаним з фільтрацією - Ви можете звернутися до нас будь-яким зручним для вас способом. Ми постараємося відповісти вам у найкоротший термін.