Контакти компанії "Технофільтр". Менеджери компанії "Технофільтр" завжди готові надати точну й вичерпну інформацію про обладнання для фільтрації, витратні матеріали та особливості їх використання.
Компанія "Технофільтр-Україна" постачає якісне фільтраційне обладнання й витратні матеріали для фільтрації. Основне застосування систем фільтрації: попередня (груба), тонка, стерилізаційна, освітлювальна фільтрації. Допускається фільтрувати рідину або газ, котра сумісна з матеріалом фільтрувальних елементів. Фільтраційні установки й витратні матеріали не поступаються кращим зарубіжним аналогам, при цьому вони мають у кілька разів меншу вартість. Наша компанія надає повний спектр послуг, починаючи від вивчення технологічного процесу замовника й закінчуючи пробною фільтрацією на підприємстві замовника.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Контакти

Менеджери компанії «Технофільтр-Україна» завжди готові надати точну й вичерпну інформацію про устаткування для фільтрації, витратні матеріали і особливості їх використання. Фахівці нашої компанії проведуть вивчення технологічного процесу та його особливостей, і запропонують вам оптимальний варіант системи фільтрації.
Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Факс: +380 (44) 518-59-44
Адреса для кореспонденції: 02166, Київ, вул.Жукова 37, оф. 158
E-mail адреса: форма зворотнього зв’язку