Фільтраційні установки, фільтрувальні елементи для очистки води, горілки, пива, медичних препаратів
Компанія "Технофільтр-Україна" постачає на ринок широкий перелік обладнання й фільтраційних матеріалів. Промислові системи фільтрації використовуються в харчовій, медичній, електронній та інших галузях промисловості. Перелік виконуваних завдань досить широкий: груба очистка (механічна або попередня очистка від домішок), передстерилізаційна (тонка) очистка, сорбційна фільтрація, "полірування" (надання блиску) лікеро-горілчаним продуктам, очистка повітря й пари. При виробництві пива фільтрувальні елементи використовуються при фільтрації на трап-фільтрі.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Продукція для фильтрації

Компанія "Технофільтр-Україна" постачає готові системи для фільтрації рідин, повітря й газів. Системи промислової очистки й фільтрації знайшли найбільше розповсюдження в харчовій, медичній і хімічній промисловості. Основне застосування систем фільтрації: попередня (груба), тонка, стерилізаційна, освітлювальна фільтрації. Допускається фільтрувати будь-яку рідину чи газ, котра сумісна з матеріалом фільтрувальних елементів.

Мембранные фильтрующие элементыМембранні фільтрувальні елементи
Мембранні фільтри представляють собою плаский круг білого кольору. Сфера їх застосування: у промисловій і лабораторній фільтрації, а також для проведення мікробіологічних, санітарно-епідеміологічних та фізико-хімічних аналізів. Основне застосування мембран – тонка й стерилізаційна фільтрація рідин, повітря й газів.

Капсульные фильтрующие элементыКапсульні фільтрувальні елементи
- це готові до використання комплектні нероз’ємні фільтри, що представляють собою міні-патрони, впаяні в поліпропіленові тримачі. Капсули використовуються для швидкої та ефективної фільтрації малих об’ємів рідин і газів. При цьому використання капсул економічно вигідне, оскільки не потрібно купувати фільтротримач. Можливість промивки й наступного автоклавування допускає багаторазове використання капсульного фільтра до повного виробітку ресурсу всієї фільтраційної поверхні.

Патронные фильтрующие элементы (картриджи)Патронні фільтраційні елементи (картриджі)
– найрозповсюдженіший тип виконання фільтра. У асортименті нашої компанії це найбільший розділ. Стандартний фільтраційний патрон ТОВ НВП "Технофільтр" представляє собою циліндр діаметром 70мм і висотою 250мм, між внутрішнім і зовнішнім перфорованим поліпропіленовим корпусом котрого розташовані шари фільтрувального матеріалу. На основі стандартного картриджа висотою 250мм методом термозварки випускаються фільтрувальні елементи висотою 500, 750, 1000 мм. При цьому площа фільтрації одного елемента при компактних розмірах досягає кількох квадратних метрів.

Фильтродержатели Фільтротримачі
призначені для встановлення в них патронних фільтрувальних елементів і організації процесу фільтрації рідких і газоподібних середовищ. Виготовляються як одно патронні, так і багато патронні фільтротримачі. Вибір фільтротримачів залежить від обсягу середовища, що фільтрується. Усі фільтротримачі сертифіковані, мають висновок СЕС і допущені до використання в медичній та харчовій промисловості.

Фильтрационные установкиФільтраційні установки
НВП "Технофільтр" виготовляє на базі одно- й багато патронних фільтротримачів установки, розраховані на різну продуктивність - від 0,5 до 10,0 м3/г і більше. Усі фільтрувальні установки мають компактний розмір, легко транспортуються, прості в експлуатації. Вони можуть бути змонтовані на місці, на рамі чи на рухомому візку. Кожна фільтрувальна установка складається з кількох вузлів фільтрації, повністю укомплектована (насосний агрегат, вимірювальна й запірна арматура, трубопроводи і т.д.) і готова до експлуатації.

Продукція компанії "Технофільтр" використовується на понад 200 підприємствах України й Молдови. Серед клієнтів компанії присутні загальновідомі торгівельні марки. Однією з основних переваг продукції нашої компанії є ціна обладнання – його можуть собі дозволити також і маленькі підприємства.

Якщо вам потрібна детальніша інформація щодо продукції, що пропонується нашою компанією, просимо вас зв’язатися з нами.