Компанія "Технофільтр-Україна" постачає широкий перелік обладнання й фільтраційних матеріалів. Сфера застосування промислових систем фільтрації: груба (механічна очистка від домішок), тонка (передстерилізаційна) очистка, стерильна фільтрація (наприклад, вина при використанні холодного розливу), сорбційна фільтрація, "поліровка" (надання блиску) лікеро-горілчаних виробів. У якості фільтрату може виступати будь-яка рідина, повітря чи газ, сумісні з матеріалом фільтрувального елемента. Наприклад: водно-спиртова суміш (сортування), вино, пиво, вода, сік, сироп, масло, медичні препарати, повітря, пара.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Патронні фільтрувальні елементи

Фильтрующие элементы патронного типа (картриджи)

Картридж – найбільш універсальний тип виконання фільтра. У прас-листі нашої компанії це найповніший розділ. Популярність картриджам забезпечили наступні якості:

 • широкий вибір типорозмірів (висоти). Стандартний картридж має висоту 250мм. Методом термозварки стандартних елементів випускаються фільтрувальні елементи висотою 500, 750 і 1000 мм.
 • велика площа фільтрації – у гофрованих картриджів при висоті 250 мм площа фільтрації досягає 0,7м2.
 • широкий вибір фільтрувального матеріалу, з різним способом утримання часток.
 • можливість вибору фільтрувальних елементів для різних типів фільтрації: грубої (механічна очистка), тонкої (передстерилізаційна), стерилізаційної. Також фільтрувальні елементи дозволяють, як кажуть технологи, "прибрати мікробіологічне навантаження" з харчових і медичних продуктів.

Стандартний фільтраційний патрон виробництва НВП "Технофільтр" представляє собою циліндр діаметром 70 мм і висотою 250 мм, між внутрішнім і зовнішнім перфорованим поліпропіленовим корпусом котрого розташовані шари різних фільтрувальних матеріалів. Процес фільтрації відбувається ззовні-всередину, при цьому фільтрат витікає з нижньої частини внутрішнього корпуса (тупиковий режим).

Зовнішній перфорований корпус забезпечує механічну міцність патрона під час фільтрації, промивки й автоклавування. Герметичність з’єднань здійснюється лише термозваркою без використання клеїв, виключаючи екстрагування компонентів.

Фільтраційні патрони розрізняються типом укладки фільтрувального матеріалу:

 • гофровані (досягається збільшення площі фільтрувальної поверхні одного фільтрувального елемента висотою 250мм до 0,7 м2);
 • намотані;
 • насипні.

Класифікація асортименту патронних фільтрів за механізмом утримання часток

 • мембранні (переважає поверхневе утримання часток);
 • глибинні (утримання часток відбувається, основним чином, в об’ємі фільтрувального матеріалу);
 • сорбційно-фільтрувальні  (утримання часток відбувається за рахунок механізмів адсорбції).

Окрім того, фільтрувальні елементи класифікуються за типом фільтрату:

 • гідрофільні – для фільтрації рідин;
 • гідрофобні – для фільтрації газових і рідких агресивних середовищ.

У залежності від типу фільтротримача, елементи випускаються з різними адаптерами. Патронні адаптери універсальні й дозволяють використовувати фільтрувальні елементи НВП "Технофільтр" у корпусах вітчизняних і зарубіжних виробників. Герметизацію патрона в корпусі забезпечують еластичні ущільнювальні кільця з силікону й інших матеріалів.

Також випускаються спеціальне виконання картриджа - міні-патрон, котрий представляє собою зменшений варіант стандартного патрона діаметром 70 мм і висотою 50-150 мм. Міні-патрони випускаються на основі різноманітних фільтраційних матеріалів і застосовуються в тих же сферах, що й стандартні патрони, але коли потрібно відфільтрувати невеликі обсяги продукції.

Обладнання і витратні матеріали для фільтрації виробництва НВП "Технофільтр" використовуються на провідних підприємствах харчової і медичної промисловості в Україні, Росії, Молдові й інших країнах СНД. Компанія "Технофільтр-Україна" являється ексклюзивним представником НВП "Технофільтр" в Україні й працює на ринку обладнання для фільтрації понад 7 років. Якщо Вам потрібна більш повна інформація про можливості нашої компанії, будь ласка, звертайтесь до нас любим зручним способом.