Мембранні фільтрувальні елементи патронного типу ЭПМ.Ф4
Компанія "Технофільтр-Україна" постачає на ринок широкий перелік обладнання й фільтраційних матеріалів. Промислові системи фільтрації використовуються в харчовій, медичній, електронній та інших галузях промисловості. Перелік виконуваних завдань досить широкий: груба очистка (механічна або попередня очистка від домішок), передстерилізаційна (тонка) очистка, сорбційна фільтрація, "полірування" (надання блиску) лікеро-горілчаним продуктам, очистка повітря й пари. При виробництві пива фільтрувальні елементи використовуються при фільтрації на трап-фільтрі.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Фільтрувальні елементи ЭПМ.Ф4

Стисла характеристика

  • Розмір пор, мкм: 0,2.
  • Фільтрувальний матеріал: гофрована гідрофобна мембрана з політетрафторетилену.
  • Сфера застосування: стерилізаційна фільтрація повітря й газів, стерильна фільтрація ферментерів, фільтрація рідких агресивних середовищ.

Опис фільтрувального елемента
Мембранные патронные элементы ЭПМ.ФГ - фильтрация воды, микробиологическая стабилизация вин, осветление ликероводочных изделийКомпанія "Технофільтр-Україна" пропонує мембранні патронні елементи марки ЭПМ.Ф4, виготовлені на основі фільтрувального матеріалу поліефірсульфон. Гідрофобний патронний фільтрувальний елемент з абсолютним рейтингом фільтрації застосовується для стерилізаційної фільтрації стиснених газів, повітря, вуглекислоти в медичній, біофармацевтичній, харчовій, електронній та інших галузях промисловості. Фільтрувальна мембрана має особливу структуру, в результаті – картридж має хороші фільтраційні характеристики, порівнянні з кращими світовими аналогами: висока швидкість потоку при низькому опорі, підвищена брудоємність і ресурс.

Фільтрувальний матеріал
Основою фільтрувального елемента ЭПМ.Ф4 є гофрована гідрофобна мембрана з політетрафторетилену. Середній розмір пор мембрани складає 0.20 мкм. Внутрішній і зовнішній корпус, кінцеві деталі виготовлені з термостійкого поліпропілену. Ущільнювальні кільця – з силікону, на вимогу замовника можливе їх виготовлення з вітону чи фторкаучуку.

Основні застосування

  • Для медичної промисловості: стерильна фільтрація ферментерів, стерильна продувка обладнання.
  • Для харчової промисловості: стерилізаційна фільтрація повітря й газів, що входять у критичний контакт з продуктом: у системах підводу повітря, при стерильному "диханні" ємностей, на підводі в апарати розливу, на вході й виході в біореактори.
  • Для хімічної промисловості: фільтрація рідких агресивних середовищ (кислот, лугів, розчинників, технічних рідин) у діапазоні pH 2-14.

Техніко-експлуатаційні характеристики
(Наведені для фільтрувального елемента висотою 250 мм)

Матеріал мембрани Гідрофобна одношарова мембрана з політетрафторетилену (фторопласт 4)
Середній розмір пор, мкм 0,2
Ефективна площа фільтрації, м2 0,75
Максимальний диференційний тиск (МПа) 0,5 при 25°С, 0,25 при 100°С
Продуктивність по повітрю при надмірному тиску 0,1 МПа і перепаду тиску 0,02 МПа, дм3/час, не менше 250
Продуктивність по дистильованій воді при перепаді тиску 0,05 МПа і температурі 20°С, дм3/год, не менше 2100
Максимальна робоча температура, °С 100
Значення тиску "точки бульбашки" по етанолу, МПа, не менше 0,14
Кількість циклів стерилізації при температурі е 134±1°С і тиску 0,11 МПа протягом 30-45 хв, не менше 100

Характеристики фільтрувального картриджа ЭПМ.Ф4

  • Мембрана фільтрувального елемента виготовлена з політетрафторетилену (фторопласт 4, тефлон). Фільтр має широку хімічну сумісність з різними медичними препаратами і хімічними матеріалами. Характеризується високою термічною стійкістю.
  • Висока міцність фільтрувального елемента дозволяє гарантувати цілісність фільтра в жорстких умовах експлуатації. Картридж витримує багаторазові цикли стерилізації.
  • Фільтрувальний елемент забезпечує повне затримання бактерій і аерозольних часток у потоках стисненого повітря й газів.
  • Контроль при виробництві гарантує ефективну роботу картриджа. Контроль здійснюється "сухим" методом по аерозольним часткам і "вологим" - дифузійним тестом.

Обладнання й витратні матеріали для фільтрації виробництва НВП "Технофільтр" використовуються на провідних підприємствах харчової і медичної промисловості в Україні, Росії, Молдові. Деякі розробки компанії є унікальними і не мають аналогів у світі, наприклад установки "платинової" та "срібної" фільтрації. Компанія "Технофільтр-Україна" є ексклюзивним представником НВП "Технофільтр" в Україні й працює на ринку обладнання для фільтрації понад 7 років. Якщо Вам потрібна більш повна інформація про можливості нашої компанії, будь ласка, звертайтесь до нас будь-яким зручним способом.