Компанія "Технофільтр-Україна" постачає якісне фільтраційне обладнання й витратні матеріали для фільтрації. Основне застосування систем фільтрації: попередня (груба), тонка, стерилізаційна, освітлювальна фільтрації, "поліровка" лікеро-горілчаних горілчаних виробів перед розливом. Для лікеро-горілчаної промисловості ми пропонуємо унікальні рішення, що не мають аналогів у світі – установки "платинової" й "срібної" фільтрації, котрі використовуються на провідних підприємствах для покращення органолептичних властивостей сортувань і горілок.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Фільтраційні установки

Фильтрационные установкиНВП "Технофільтр" на базі одно- й багато патронних фільтротримачів виготовляє установки, розраховані на різну продуктивність - від 0,5 до 10,0 м3/год і більше. Компанія проводить повний цикл розробки, починаючи з проектування і закінчуючи виготовленням і комплектацією установок у відповідності до індивідуальних вимог замовника.

Усі фільтрувальні установки мають компактний розмір, легко транспортабельні, прості в експлуатації. Вони можуть бути змонтовані стаціонарно по місцю, на рамі або на рухомому візку. Кожна фільтрувальна установка складається з кількох вузлів фільтрації, повністю укомплектована (насосний агрегат, вимірювальна й запірна арматура, трубопроводи і т.д.) і готова до експлуатації.

Призначення
За допомогою пропонованих установок можливе швидке і якісне проведення операцій, причому деякі з них є унікальними рішенням, котрі пропонує лише наша компанія.

  • Фільтраційні установки типу УПФ (Установки Поліруючої Фільтрації) призначені для фільтрації харчових і нехарчових рідин, у тому числі води й водних розчинів, галенових настойок, вин, лікеро-горілчаних виробів, напоїв та інших рідин, сумісних з матеріалами, що використовуються в фільтрувальних елементах.
  • Фільтраційні установки типу УСФ "Установки Срібної Фільтрації" використовуються в лікеро-горілчаній промисловості й призначені для обробки горілчано-спиртових сумішей (сортувань) і горілок.
  • Фільтраційні установки типу УСФ також можуть використовуватися для "Платинової фільтрації горілок". "Платинова фільтрація" - це спосіб обробки горілки, метою котрого є покращення органолептичних властивостей напою. Суть його полягає в наступному: горілку, оброблену на вугільній колонці, методом "Срібна фільтрація" або іншим регламентованим способом, пропускають через фільтраційну установку серії УСФ, що складається з насосного агрегату, фільтротримача, ротаметра й запірної арматури, з фільтрувальними елементами марки ЭПСФ.УРt на основі вугілля, імпрегнованого платиною, і направляють у збірник профільтрованої горілки або довідний чан. У результаті згладжуються неприємні присмаки і запах спиртових тонів у ароматі, з’являється м’якість, гармонійність і благородство смаку й аромату.

Конструкція і принцип роботи
Фільтраційні установки представляють собою збірну конструкцію, що змонтована на єдиній рамі складається з блока фільтрації, котрий включає в себе від одного до чотирьох фільтротримачів, насосного агрегату, трубопроводів обв’язки, запірної арматури, витратовимірювача й електрообладнання. Фільтрувальні установки випускаються в двох виконаннях: з ручним регулюванням швидкості потоку (тип УПФ.Р) і установки з автоматичним керуванням (тип УПФ.А  або серія "Абсолют-якість").

Обладнання й витратні матеріали для фільтрації виробництва НВП "Технофільтр" використовуються на провідних підприємствах харчової та медичної промисловості в Україні, Росії, Молдові та інших країнах СНД. Деякі розробки компанії є унікальними і не мають аналогів у світі, наприклад установки "платинової" та "срібної" фільтрації. Високий науковий рівень розробок підтверджено більш ніж 10 патентами на продукцію. Компанія "Технофільтр-Україна" є ексклюзивним представником НВП "Технофільтр" в Україні й працює на ринку обладнання для фільтрації понад 7 років. Якщо Вам потрібна більш повна інформація щодо запропонованої продукції, будь ласка, звертайтеся до нас будь-яким зручним способом.