Установки "Платинової фільтрації". "Платинова фільтрація" - це спосіб обробки горілки, метою якого є покращення органолептичних властивостей напою.
Компанія "Технофільтр-Україна" постачає якісне фільтраційне обладнання й витратні матеріали для фільтрації. Основне застосування систем фільтрації: попередня (груба), тонка, стерилізаційна, освітлювальна фільтрації, "поліровка" лікеро-горілчаних горілчаних виробів перед розливом. Для лікеро-горілчаної промисловості ми пропонуємо унікальні рішення, що не мають аналогів у світі – установки "платинової" й "срібної" фільтрації, котрі використовуються на провідних підприємствах для покращення органолептичних властивостей сортувань і горілок.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Установки "Платинової фільтрації"

Опис
Установки "Платиновой фильтрации" водки"Платинова фільтрація" - це спосіб обробки горілки, метою якого є покращення органолептичних властивостей напою. Суть його полягає в наступному: горілку, оброблену на вугільній колонці, методом "Срібна фільтрація" або іншим регламентованим способом, пропускають через фільтраційну установку серії установку серії УСФ. При цьому в якості фільтрувального елемента використовуються картриджі ЭПСФ.УРt на основі вугілля, імпрегнованого платиною. Після цього горілку спрямовують у збірник профільтрованої горілки або довідний чан.

Чому в фільтрувальному елементі використовується саме платина?
Відомо, що платина є одним з найсильніших каталізаторів хімічних реакцій і широко використовується в окислювально-відновлювальних процесах. На сьогоднішній день біля половини всієї споживаної у світі платини використовується в якості каталізаторів різноманітних реакцій практично в усіх галузях промисловості. Платина, особливо в дрібно роздробленому стані, є дуже активним каталізатором багатьох хімічних реакцій, у тому числі тих, що використовуються в промислових масштабах. Безперечні переваги платинових каталізаторів - велика активність, довговічність, висока ефективність. На науково-виробничому підприємстві "Технофільтр" була розроблена вітчизняна технологія отримання активного вугілля, імпрегнованого платиною.

Використання платини у фільтрувальних елементах дозволяє усунути з горілок неприємні присмаки й запах спиртових тонів у ароматі, чого не можна досягти використовуючи для фільтрації лише вугільні колони.

Переваги використання установки "платинової фільтрації" для споживача:

  • Стабільна якість горілки. Технологія дозволяє покращити органолептичні властивості готового продукту, згладити неприємні присмаки й запах спиртових тонів у ароматі, надати горілці м’якість і гармонійність смаку. Збереження й покращення органолептичних властивостей горілок при тривалому зберіганні.
  • Високий ресурс роботи фільтрувальних елементів ЭПСФ.УPt. Середній ресурс роботи фільтроелемента ЭПСФ.УPt висотою 250 мм складає до 10 тис. дал. Додатковий ефект – мінімізація витрат на контрольну фільтрацію в результаті високої твердості вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів і відсутності його стирання.

Фільтрувальний елемент
Фільтроелемент ЭПСФ.УPt представляє собою вугільну "мініколонку": у фільтрувальний елемент між зовнішнім і внутрішнім корпусами засипане вугілля, рідина поступає через нижнє вікно зовнішнього корпуса, проходить наверх через вугілля й виходить всередину картриджа через верхнє вікно внутрішнього корпуса. Дана конструкція враховує здатність вугілля змінювати об’єм (набухати) в процесі роботи й виключає можливість "каналоутворення" навіть при високих швидкостях фільтрації. Вугілля, що використовується у "мініколонці", відзначається високою твердістю, великою площею поверхні, а використовуваний при їх отриманні спосіб імпрегнування забезпечує відсутність міграції платини у фільтрат. На основі модуля 250 мм методом термозварки виготовляються елементи висотою 500, 750 і 1000 мм.

Типова комплектація установки "платинової фільтрації" 
Найбільш розповсюджений тип установки складається з:

  • насосного агрегату (Насос GRUNDFOS Німеччина або ОНЦ Росія у вибухозахищеному виконанні);
  • блоку вугільної фільтрації (фільтротримач з неіржавіючої сталі 12Х18Н10Т з оглядовим вікном у комплекті з манометром на різну кількість і висоту фільтроелементів марки ЭПСФ.УPt);
  • трубопроводів обв’язки, запірної арматури;
  • витратоміра.

Установка може комплектуватися пультом керування з автоматичним вимикачем і частотним перетворювачем, а також блоком попередньої фільтрації з метою захисту вугільних елементів від механічних домішок (окалина, піщаний і вугільний пил тощо). Установки проектуються й виготовляються у відповідності до вимог Споживача. Установки "Платинової фільтрації" успішно працюють на більш ніж 120 підприємствах галузі в Росії, Україні, в республіці Білорусь, Казахстані, Киргизії, Азербайджані, Грузії, Латвії, Литві, Естонії, Хорватії, Монголії, Бразилії. Пропонована продукція пройшла широкі випробування, відповідає вимогам харчової промисловості, має гігієнічний сертифікат. Уся продукція сертифікована на території України й має висновок СЕС. 

При необхідності можливий виїзд до замовника для проведення пробної фільтрації. А також – допомога в проведенні аналізів відфільтрованого продукту в УкрНДІспиртбіопрод - провідному науково-дослідному інституті у сфері спиртних напоїв. Якщо вас зацікавила установка "платинової фільтрації" та потрібна більш детальна інформація – звертайтеся до нас будь-яким зручним для вас способом.