Компанія "Технофільтр-Україна" постачає фільтраційні установки, фільтротримачі й витратні матеріали для фільтрації широкого спектра рідин і газів: води, пива, лікеро-горілчаних виробів, соку, морсу, масла, повітря, кисню, пари, медичних препаратів. У медичній промисловості використовуються мембрани, капсульні й патронні фільтрувальні елементи з різними рейтингами фільтрації. Приклади застосування: видалення (виділення) білка, пірагенів, бактерій вірусів, механічних забруднень з різних розчинів, сорбційна фільтрація (освітлення рідин).
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Фільтрувальні диски

Фильтровальные дискиКомпанія "Технофільтр-Україна" пропонує широкий вибір пласких мембранних фільтрів на основі різних полімерних мембран. Мембранні фільтри використовуються в промисловій і лабораторній фільтрації, а також при проведенні мікробіологічних, санітарно-епідеміологічних та фізико-хімічних аналізів. Основне використання мембран – тонка й стерилізаційна фільтрація рідин, повітря й газів.

Приклади використання мембранних фільтрувальних елементів

  • У медицині: тонка й стерилізаційна фільтрація водних розчинів і препаратів крові, фармацевтичних рідин.
  • У хімічній промисловості: попередня й стерилізаційна (тонка) фільтрація агресивних середовищ – лугів, розчинників, розбавлених кислот.
  • Для будь-яких галузей промисловості: попередня очистка й стерилізаційна фільтрація повітря й газів.

Перелік і стисла характеристика мембранних фільтрувальних елементів

  • Мембрани мікропористі капронові марки ММК виготовлені з капрону Nylon-6. Виготовляються з широким діапазоном за розмірами пор, від 0,1 до 3,0 мкм. Мають високу ефективність утримання мікрочасток при високій швидкості фільтрації. Основна сфера застосування: тонка, стерилізаційна й освітлювальна фільтрація препаратів крові, парентеральних препаратів і фармацевтичних рідин.
  • Мембрани мікропористі поліамідні з Дзета-потенціалом марки ММПА+. Мембрани виготовлені за запатентованою технологією з поліаміду Nylon-6. Основна відмінність – мембранний фільтр має позитивний дзета-потенціал. Ця властивість визначає сферу застосування: концентрація вірусів і фагів з рідин, зменшення мікоплазм і пірогенів у рідинах, проведення санітарно-вірусологічного контролю.
  • Мембрани мікрофільтраційні фторопластові марок МФФК и МФФК.Г. Виготовляються з фторопласту 42Д, додатково армовані нетканими матеріалами. Основна сфера застосування: мікро-очистка спиртів, кислот, лугів та інших агресивних хімічних препаратів, тонка очистка гідрофільних фармацевтичних і біологічних рідин, стерилізаційна фільтрація повітря.
  • Фільтрувальний картон КФБЖ. Основний матеріал – скловолокно, тип фільтра – глибинний. Використовується як перед-фільтр (фільтр грубої очистки) перед мембранним фільтром при фільтрації сильно забруднених розчинів. Основне застосування фільтрувальний картон знаходить у фармацевтиці. З переваг можна відзначити можливість багаторазового використання картону.

Усі мембранні фільтри відповідають вимогам, що висуваються до матеріалів, котрі використовуються для фільтрації лікарських препаратів, біологічних рідин і харчових продуктів. Стандартні фільтри виготовляються у вигляді дисків діаметром 13, 25, 35, 47, 50, 90, 142, 170, 293 мм. По бажання замовника мембранні фільтри можуть бути виготовлені будь-якого діаметра, розміром від 10 до 293 мм.
Мембранні фільтрувальні елементи виробництва НВП "Технофільтр" використовуються такими компаніями як "Біолік", "Фармак", Фармацевтична фабрика "Здоров’я", "Фарматрейд", "Маріупольська фармацевтична фабрика", "Дослідний завод "ГНЦЛС".

Якщо вам потрібна більш повна інформація про мембранні фільтрувальні елементи, просимо вас зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом.