Компанія "Технофільтр-Україна" постачає широкий перелік обладнання й фільтраційних матеріалів. Сфера застосування промислових систем фільтрації: груба (механічна очистка від домішок), тонка (передстерилізаційна) очистка, стерильна фільтрація (наприклад, вина при використанні холодного розливу), сорбційна фільтрація, "поліровка" (надання блиску) лікеро-горілчаних виробів. У якості фільтрату може виступати будь-яка рідина, повітря чи газ, сумісні з матеріалом фільтрувального елемента. Наприклад: водно-спиртова суміш (сортування), вино, пиво, вода, сік, сироп, масло, медичні препарати, повітря, пара.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Фільтротримачі

Опис
Фільтротримачі призначені для установки в них патронних фільтрувальних елементів і використовуються для організації процесу фільтрації рідких і газоподібних середовищ. Виготовляються в двох виконаннях: однопатронні фільтротримачі (для установки одного фільтрувального елемента) і багатопатронні фільтротримачі (для установки в одному корпусі кількох фільтрувальних елементів). Вибір виконання фільтротримача залежить від обсягу середовища, що фільтрується, і від необхідної продуктивності системи фільтрації. Усі фільтротримачі сертифіковані, мають висновок СЕС і допущені до застосування в медичній і харчовій промисловості.

Переваги

  • Фільтротримачі мають компактні розміри. Можуть використовуватися як окремо, так і монтуватися в систему фільтрації.
  • Конструкція фільтротримачів забезпечує легкі й швидкі розбирання й очистку. Стерилізація виконується в автоклавах або обробкою парою безпосередньо в лінії при температурі 121°С і 134°С.
  • За потреби фільтротримачі можуть використовуватись у каскаді, коли вихідний потік з першого фільтротримача є вхідним потоком для другого фільтротримача.
  • Конструкція фільтротримачів передбачає можливість збільшення площі фільтрувальної поверхні за допомогою варіювання кількості й висоти фільтрувальних елементів.
  • Конструкція тримачів забезпечує легкий доступ для обслуговування, зміни фільтрувальних елементів і їх надійне ущільнення.

Матеріали
Усі фільтротримачі виготовляються з наступних матеріалів:

  • Поліпропилену (ГОСТ 263950-86).
  • Неіржавіючої сталі марки 12Х18Н10Т (ГОСТ 5632-72) з полірованою зовнішньою й внутрішньою поверхнею.
  • Неіржавіючої сталі марки AISI 316L.

Гігієнічна й санітарно-хімічна обробка
Фільтротримачі з неіржавіючої сталі можуть бути піддані любому способу гігієнічної та санітарно-хімічної обробки, у тому числі автоклавуванню й обробці гострою парою. Фільтротримачі з поліпропілену марки ДП витримують санітарно-хімічну обробку гарячою водою температурою до 80°С або обробку 6% розчином перекису водню.

Монтаж
Фільтротримачі встановлюються стаціонарно на підлогу, на жорсткій рамі або кріпляться за допомогою спеціального кронштейна до стіни. Приєднання трубопроводів до фільтротримача здійснюється за допомогою буґельного, муфтового або фланцевого з’єднання. Для здійснення заміни фільтрувального елемента слід залишати вільний простір під (над) днищем корпуса висотою не менше довжини фільтроелемента.

Обладнання й витратні матеріали для фільтрації виробництва НВП "Технофільтр" використовуються на провідних підприємствах харчової, медичної та хімічної промисловості в Україні, Росії, Молдові та інших країнах СНД. Високий науковий рівень розробок підтверджено більш ніж 10 патентами на продукцію. Деякі розробки компанії є унікальними і не мають аналогів у світі, наприклад установки "платинової" та "срібної" фільтрації, за допомогою яких покращуються органолептичні показники сортувань, горілок і будь-якої лікеро-горілчаної продукції.

Компанія "Технофільтр-Україна" є ексклюзивним представником НВП "Технофільтр" в Україні й працює на ринку обладнання для фільтрації понад 7 років. Якщо Вам потрібна більш повна інформація щодо запропонованої продукції, будь ласка, звертайтеся до нас будь-яким зручним способом.