Компанія "Технофільтр-Україна" постачає на ринок широкий перелік обладнання й фільтраційних матеріалів. Промислові системи фільтрації використовуються в харчовій, медичній, електронній та інших галузях промисловості. Перелік виконуваних завдань досить широкий: груба очистка (механічна або попередня очистка від домішок), передстерилізаційна (тонка) очистка, сорбційна фільтрація, "полірування" (надання блиску) лікеро-горілчаним продуктам, очистка повітря й пари. При виробництві пива фільтрувальні елементи використовуються при фільтрації на трап-фільтрі.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Інгредієнти для напоїв

Компанія "Технофільтр" по праву в своїй назві має приставку НВП – науково-виробниче підприємство. Новий напрямок, відкритий у нашій компанії – виробництво інгредієнтів для напоїв. Перша розробка натуральний ароматизатор модифікатор смаку й аромату "Пелюстки Троянд" був гідно оцінений як клієнтами компанії, так і суворим міжнародним журі. Горілка "Істок преміальна", що виробляється ВАТ "Істок" з використанням ароматизатора "Пелюстки троянд", отримала Гран-прі на Міжнародному конкурсі "United vodka – 2008" у Каннах (Франція).

Ароматизатор "Пелюстки троянд" виготовляється з натуральної трояндової олії з використанням унікальної методики. Може застосовуватися для широкого спектра продукції, починаючи від горілки й бренді, і до безалкогольної продукції. Ароматизатор "Пелюстки троянд" швидко асимілюється не лише для алкогольної продукції, розфасованої в скляну тару, але й для тієї, що витримується в дубових діжках.