Компанія "Технофільтр-Україна" постачає на ринок широкий перелік обладнання й фільтраційних матеріалів. Промислові системи фільтрації використовуються в харчовій, медичній, електронній та інших галузях промисловості. Перелік виконуваних завдань досить широкий: груба очистка (механічна або попередня очистка від домішок), передстерилізаційна (тонка) очистка, сорбційна фільтрація, "полірування" (надання блиску) лікеро-горілчаним продуктам, очистка повітря й пари. При виробництві пива фільтрувальні елементи використовуються при фільтрації на трап-фільтрі.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Лабораторне обладнання

Ми пропонуємо обладнання й витратні матеріали для лабораторних досліджень і контролю цілісності фільтрувальних елементів.

Проточный мембранный фильтрующий модуль МФМ-0142Проточний мембранний фільтрувальний модуль МФМ-0142призначений для проведення процесів тангенціальної мікро- й ультрафільтрації малої продуктивності. Фільтрувальна установка може застосовуватися за підприємствах медичного, фармацевтичного, біотехнологічного, санітарно-епідеміологічного напрямку для вірусологічного контролю води й інших подібних задач, а також при виробництві унікальних продуктів у невеликих кількостях.

Автоматизированный прибор контроля целостности мембранных фильтрационных систем ТЕХНОЧЕК-1 "Техночек-1" дозволяє проводити неруйнуючі тести мембранних фільтрувальних елементів на точку бульбашки, на падіння тиску й дифузію. Використання подібного приладу є обов’язковим, якщо підприємство випускає продукцію згідно з вимогами EU GMP. Робота з приладом максимально спрощена, вся інформація виводиться на сенсорний дисплей. Також у приладі доступна функція зміни параметрів тестування, що дозволяє легко перепрограмувати його для тестування фільтрів різних виробників.

Капсульные фильтры на основе микрофильтрационных мембранКапсульні фільтри на основі мікрофільтраційних мембран.На підприємстві періодично виникає необхідність відфільтрувати невелику партію продукції або провести тестування фільтрувальних елементів у лабораторних умовах. Для цих цілей ідеально підходять капсульні фільтри на основі мікрофільтраційних мембран - це готові до використання комплектні нероз’ємні фільтри, що представляють собою міні-патрони, впаяні в поліпропіленові тримачі. Капсули призначені для швидкої й ефективної фільтрації малих обсягів рідин і газів. Вони особливо ефективні для критичних застосувань, коли необхідна фільтрація індивідуальних партій продукту (одноразове використання). Можливість промивки й подальшого автоклавування допускає багаторазове використання капсульного фільтра до повного вироблення ресурсу всієї фільтраційної поверхні.

Обладнання й витратні матеріали для фільтрації виробництва НВП "Технофільтр" використовуються на провідних підприємствах харчової та медичної промисловості в Україні, Росії, Молдові й інших країнах СНД. Компанія "Технофільтр-Україна" є ексклюзивним представником НВП "Технофільтр" в Україні й працює на ринку обладнання для фільтрації понад 7 років. Якщо Вам потрібна більш повна інформація про можливості нашої компанії, будь ласка, звертайтеся до нас будь-яким зручним способом.