Компанія "Технофільтр-Україна" постачає якісне фільтраційне обладнання й витратні матеріали для фільтрації. Основне застосування систем фільтрації: попередня (груба), тонка, стерилізаційна, освітлювальна фільтрації. Допускається фільтрувати рідину або газ, котра сумісна з матеріалом фільтрувальних елементів. Фільтраційні установки й витратні матеріали не поступаються кращим зарубіжним аналогам, при цьому вони мають у кілька разів меншу вартість. Наша компанія надає повний спектр послуг, починаючи від вивчення технологічного процесу замовника й закінчуючи пробною фільтрацією на підприємстві замовника.
Новинки продукції

Мембранні фільтруючі елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для фільтрації і стерилізації повітря й газів. Фільтруюча мембрана має спеціально розроблену структуру, що дозволило одержати гарні фільтраційні характеристики картриджу, на рівні кращих світових аналогів - швидкість потоку при низькому опорі та великий ресурс.

Найбільш популярні сторінки

Стаття "До питання про платинову фільтрацію". Стаття, написана завідувачем лабораторії Укрнііспіртбіопрод, розповідає про досвід використання установки "платинової фільтрації" і перевагах, які одержують підприємства, які її використовують.

Установка платинової фільтрації"Установка платинової фільтрації". Дана установка призначена для поліпшення органолептичних якостей горілок і сортувань шляхом обробки через спеціальний фільтруючий елемент, на основі вугілля, импрегнірованого платиною. У результаті фільтрації згладжуються неприємні присмаки й запах спиртових тонів в ароматі, з'являється м'якість, гармонійність і шляхетність смаку й аромату.

Запросить консультацію зручним для вас способом

Телефони: +380 (67) 505-11-28, +380 (67) 238-45-06, +380 (67) 507-52-62
Форма зворотного зв'язку
Ваше ім'я*:
Країна, місто*:
Компанія*:
Телефон*:
e-mail:
Ваше питання*:
Результат відправлення:  

Новини

23.02.2009
Новинка - пластинчастий фільтр-прес серії FCH
Компанія "Технофильтр-Украина" представляє пластинчастий фільтр-прес серії FCH. Розміри пластин фільтра 20х20 см, кількість платин - 20. Фільтр призначений для фільтрації вина, пива, розчинів, масла й інших харчових рідин у невеликих обсягах. Залежно від типу використовуваного фільтрувального картону дозволяє проводити: попередню, освітлюючу, стерилізуючу та інші види фільтрації. Перейти на сторінку з описом фільтр-пресу...

29.12.2008
На сайті компанії розміщено нову статтю "До питання про платинову фільтрацію", написану завідуючим лабораторією УкрНДІспиртбіопрод.
Вступ: на сьогодні одним з найважливіших питань у лікеро-горілчаному виробництві залишається підбір і використання якісних та ефективних сорбентів для обробки водно-спиртових сумішей. При виготовленні горілок органолептична оцінка напою залежить від того, наскільки правильно застосовується сорбент, наскільки вдало виставлений режим очистки, і, звичайно ж, який сорбційний матеріал використовується для обробки водно-спиртової суміші. Читати далі...

05.12.2008
Новинки продукції. Новий фільтрувальний елемент у прайс-листі компанії.

Мембранні фільтрувальні елементи патронного типу марки ЭПМ.Ф4 на основі політетрафторетилену (PTFE) застосовуються для стерилізаційної фільтрації повітря й газів. Фільтрувальна мембрана має особливу структуру, в результаті чого картридж має хороші фільтраційні характеристики, порівнянні з кращими світовими аналогами: швидкість потоку при низькому опорі, підвищена брудоємність і ресурс. Читати далі...